Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi lehet ez? (Ürülék az...

Mi lehet ez? (Ürülék az ablakpárkányon).

Figyelt kérdés
Rágcsálóürülékre emlékeztető ürülék jelent meg az ablakpárkányomon, olyan, mintha egéré lenne. Biztos, hogy nem madáré, kicsi, kb. fél cm hosszú, hengeres, tömör, fekete, kb. 1 mm átmérőjű. Az a furcsa, hogy a 4. emeleten lakom, egy sima falú házban, fölöttem még egy emelet van, nincs erkélyem, az ablakon szúnyogháló van, azon nincs sérülés. Hogy jutott fel ide egy egér? És minek? Itt nincs táplálék. Lehet, hogy denevér volt? Vagy a tetőn vannak egerek, és onnan potyogtatnak?

2018. máj. 27. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az egér olyan helyekre is eljut, amire nem is gondolnál. És azt is megeszi, amire nem is gondolnál. (Akár a szomszédban...)
2018. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Rakjak ki egérmérget a párkányra?
2018. máj. 27. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egérfogóval próbálkoznék első körben. Ha befogsz egyet, biztos lehetsz benne, mi van.
2018. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Denevérszar lesz az...
2018. máj. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!