Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi volt a legkártékonyabb,...

Mi volt a legkártékonyabb, legveszélyesebb állat amit a lakásodban, házadban találtál?

Figyelt kérdés

Gondolok itt hatalmas pókra, patkányra, denevérre, ízeltlábúra, békára, kígyóra, medvére, akármire.


1) Mi volt az?

2) Mennyire volt káros? Megijedtél? Veszélyes is volt?

3) Hol élsz? Vidék, város, külföd?



#kígyó #béka #skorpió #megmarás #kártékony állat
2018. máj. 27. 23:43
 1/7 anonim válasza:
100%

Egy hatalmas keresztespókot találtam az ágyam alatt.

Hát... Egy ""kicsit"" megijedtem

Egy kis faluban élek.😶

2018. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

AZ egér visszatérő vendég, egérfogókkal egy-két hét alatt ki lehet irtani a familiát.

Amikor egy utcai csatorna-dugulást nyomattak ki géppel, akkor egyszer egy patkány is lett a sufniban, de azt a szomszéd kutya elkapta.

Kisebb-nagyobb pókok mindennaposak, azokkal nem foglalkozom (tele a háló léggyel, szúnyoggal)

2018. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

A tirex mikor néztem a Jurassic parkot.

Hát elég veszélyes állat.

Vidéken élek a TV és a gép előtt.

2018. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy patkány volt a pincében vagy két hónapja. (Lehet, hogy ez már a második volt, mert egy hónappal előtte is rendszeresen láttuk, de utána eltűnt hetekre, a kutya is lenyugodott.)

Fogalmam sincs, hol tudott bemenni. (Tételezzük fel, hogy egy volt.)

Amúgy nagyon rendes volt, semmit nem láttam megrágva, nem is tárolunk bent ehető dolgokat, büdös sem volt, mint az egér (ami időnként előfordul, mióta nincs macskánk). Se a mérgeket, se a csapdát nem vette használatba.

Kisváros amúgy.

Miután nem illendő dolog a patkány a házban, egy seprőnyéllel likvidáltam. (A kutya vette észre, hogy kilóg a farka egy cső mellől, ahol az átment a betonon.)

2018. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 db teknősbékával találkozok napi szinten, már lassa 10 éve. Az egyikük már többször megharapott, a maradék 3 meg jó kislányok.
2018. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy az ilyen válaszok – mint az utolsó – se nem humoros, se nem hasznos.


A kérdés nyilván valamilyen céllal lett elindítva.


Köszönöm

2018. jún. 6. 18:26
 7/7 anonim válasza:

a, A húgom tengerimalacai XDDDD

b, nagyon, nem, a szaguk nagyon veszélyes

c, külföldön élek



XDDDDDDDDDDDDD

2018. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!