Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Aki már találkozott ágyi...

Aki már találkozott ágyi poloskával, véleményezné? Döglött poloska! Segítséééég!

Figyelt kérdés

Egy éve vetem egy használt ágyat (tudom, tudom, nem veszünk ágyat használtan, de csak erre futotta!) és nem volt semmi probléma vele.

Ma átrendeztem a szobát és 1 db. döglött poloskát találtam az ágyneműtartóban.

Az ágyneműtartóban nem ágynemű van, hanem különböző fontos kacat, így ritkán kerül kinyitásra.

Megnéztem nagyítóval és összehasonlítottam a Google-val, 100%, hogy ágyi poloska volt.

Csakhogy az 1 év alatt nem voltak rajtam csípések, falon, ágyon sehol nem találkoztam bogárral.

Lehet, hogy poloskás volt az ágy, csak kidöglöttek?

Inzulinnal kezelt cukros vagyok, a szúnyogok is ritkán találnak meg.

Mit gondoltok, számíthatok egy év után a jövőben poloskatámadásra?


2018. máj. 31. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok pro a témában, de ha 1 dbot találtál, az is döglött, és tüneteid sincsenek, akkor nincs miért aggódni. lehet hogy az előző tulajnál megjelentek, kiirtotta, de 1 dögöt kifelejtett takarításkor
2018. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm a megerősítést, valami hasonlóban reménykedtem én is!

2018. máj. 31. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tutira akarsz utazni, erdemes venni agyi poloskara valo rovarirtot (valami spret) es lfujni az agyadat biztos ami biztos alapon. Es az agynemudet magas hofokon kimosni es miutan ez a biztonsagi irtas megtortent, akkor ujra benne aludni.

Szerencses vagy, hogy nincs csipesed es hogy mas nyomat nem talaltad tobbnek.

A peteik honalokig eletkepesek maradnak....

2018. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!