Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A szúnyogteleppel mit lehet...

A szúnyogteleppel mit lehet kezdeni a szobámban?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy felgyújtom az egészet...

Már legalább 10-et agyoncsaptam, de még ennyi van. Falon, szekrényen...nyüzsögnek.

Mi volna a leghatásosabb?

Spray jelenleg nincs itthon, de majd veszek akkor. Egyéb módszer, amit bírnék használni?


2018. jún. 5. 23:26
 1/6 anonim válasza:
100%

Legegyszerűbb megelőzni a bajt, és venni szúnyoghálót olyan helyekre ahol bejöhetnek.

Ha nincs szúnyogölő sprayd, akkor nem sok mindent tudsz kezdeni, minthogy manuálisan lecsapod őket. Házi praktikákkal ne pazarold az idődet.

2018. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Van elektromos, konnektorba dugható szúnyogírtó, nekem bevált.
2018. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te?

Egyszer veszel egy normális szúnyoghálót egy flakon spray áráért, oszt nyugtod lesz.

2018. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szúnyogháló. Mindig beválik.

Ha nem jön össze, akkor Raid. Vagy ami beválik, az a konnektorba duhgatós szúnyogriasztó. Amikor a vihar leszakította a hálómat ilyet használtam és felkapcsolt villanynál egy szúnyoggal sem találkoztam.

2018. jún. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szúnyogháló van az ablakon, de ezek szerint az ajtón jönnek be, mivel az nyitva van. Illetve az egész házban nyitva van, ami a benti részt illeti.

Amikor megyünk ki az udvarra, akkor szökhetnek be.


Szerintem akkor konnektorba dugható cuccost veszek.

2018. jún. 6. 00:15
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szúnyogháló van az ablakon, de ezek szerint az ajtón jönnek be, mivel az nyitva van"


De miért van nyitva az ajtó, ha nem bírod a szúnyogot???

2018. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!