Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ajtófélfa és fal között...

Ajtófélfa és fal között patkány. Hogy távolítsam el?

Figyelt kérdés

2 napja hajnali 3-kor felébredtem és mentem volna WC-re mikor hallom ám, hogy mint az eszeveszett valami kapar a szoba ajtajában. Hallgatózva, jobban megnézve a fal és az ajtónál elég erősen repedezett vakolatot láttam olyan 50cm magasan és a kapar is onnan jött.

El lehet képzelni milyen k**** ideges lettem. Aznap reggel munka, de nyilván nem alhatok egy kártevővel egy szobában. Ki a műhelybe le a pincébe, szerszámokkal vissza el kezdtem kibontani a köztes részt. De betonra anyag nem volt itthon, csak glett. A kibontás után látom ám, hogy karom vastagságnyi lyuk van a fal és az ajtófélfa között ami megy le a földbe. Először öntöttem bele fél liter sósavat, majd kerestem egyéb háztartási tisztítószereket azokat is beleöntöttem, tört-cserepet is akartam tenni de azt akkor nem találtam, főleg hogy az agyvérzés kerülgetett idegességemben... Miért történik ilyen velem, miért kell ezeknek a sz** állatoknak más ember munkáját tönkretenni? Ott van nekik a végtelen természet, de ááá nem, nekik a 20 négyzetméteren "élő" kisember háza kell.

Egy teljes doboznyi egér mérget belevágtam teljes hosszába. Bekevertem 1kg glettet meg dróthálót kerítettem és bedolgoztam a résbe. A felületet pedig elsimítottam. 5-re végre ágyba kerültem egy kis fürdés után, a szoba tiszta koszban és a köv napi teljesítményem nullának nevezhető volt. Csoda, hogy az állásom nem vesztettem el egy ilyen f*reg miatt.

Na és itt jön a probléma. 2 napra rá, újra jön a hang a falból de már nap közben megállás nélkül. Mit lehet ilyenkor tenni? Bontsam ki és betonozzam be?



2018. jún. 22. 10:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem engedhetem meg magamnak a kártevő irtókat!
2018. jún. 22. 10:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Elmúlik. Nyilván ki akart jönni, zabált a méregből, kapott a sósavból, és most küzd, ameddig ki nem múlik. Egy-két nap, és csend lesz.
2018. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Miért használtál tisztítószereket? Nem volt elég tiszta a patkány szerinted?

A sósavval meg jól ki.asztál a fallal.

Nem ész nélkül kellene kapkodni, hanem venni egy csomag patkányirtó zselét, betenni a lyukba, és várni pár napot, akár egy hetet is, hogy a patkány elhalálozzon. (Az élet nem horrorfilm, a patkány nem eszik felnőtt embert, szóval semmi bajod nem lehet tőle, csak a tudat zavarhat.)

Ameddig a patkánytevékenység zaja meg nem szűnik, addig lesz időd megfelelő falazóanyagot beszerezni, amivel esztétikusan el lehet dolgozni a bontás nyomát.

2018. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Zselés patkányírtót juttass oda. Majd betnozd be a lyukat
2018. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

" miért kell ezeknek a sz** állatoknak más ember munkáját tönkretenni?"


És a szar embereknek miért kell az egész földet elvenni az állatvilágtól? Csak azért, hogy dolgozni tudjál menni? :-))

2018. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!