Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Már kétszer volt kinn az ágyi...

Már kétszer volt kinn az ágyi poloskairtó de semmit se ért, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Beszélj hozzá hangosan és artikuláltan!
2018. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Itt is hasonlo a helyzet. Szerintem nagyon fertozott a hely. Mar nem birom. Nem pusztulnak ki.

Lehet jobb lenne irtot valtani. Privibe leirnad, hogy kiket hivtal? Mert lehet tenyleg az irtosokkal van a baj.

2018. júl. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De ha társasház akkor vissza mennek.
2018. júl. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
családi ház, csak az én szobám fertőzött, nem tudom hogy kerültek be, nem tudom melyik cég, a tulaj intézi, mióta észleltem sokkal lájtosabb a helyzet, de főleg azért mert sokáig fenn vagyok ég a villany, és amit észreveszek megölöm, viszont így nem pusztulnak ki, az ágy menti parkettaszegőnél hézagkitöltőztem, sztm az is segített, kb minden vackot kidobáltam (újság, stb.) lényegesen kevesebb van mint az elején
2018. júl. 18. 14:35
 5/11 anonim válasza:
Van egy modszer. Elvileg hatasos.
2018. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Benzin?
2018. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ha ..szomarcú kérdést tettem volna fel ..szomarcú stílusban akkor megértenem a trollokat de így nem
2018. júl. 18. 22:36
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Ragaszd körbe az ágyadat 2 oldalú ragasztóval,ha az ágyadnak lába van,tedd vízbe,azaz valami tálkába állítsd bele az ágylábakat és tegyél bele vizet.Vegyél poloskairtó sprét és fújd be az ágyréseket,ágy alját,ágyneműtartót,egyéb bútorok alatti részt és réseket,és minden réseket a szobában.Váltsál rovarírtót,mert nemjól végzi a munkáját,ill. kérd vissza a pénzt. agropolisz.hu/protect-agyi-poloska-es-bolhairto-permet-500-ml-4448 Protect ágyipoloskairtó sprét lehet venni az osonban is,egyszerűen leemeled a polcról,tehát nem kell kérni,szégyenkezni.
2018. júl. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 suski válasza:
Kérdés, milyen módszerrel irtották. Nálunk is volt régebben, nagyon nehezen szabadultunk meg tőle, végül egy szentendrei cégnek sikerült első próbálkozásra kiírtan, egy hideg köd permetes szerrel, el kellett hagynunk a lakást egy fél napra amíg a szer hatott. Sajnos az elérhetőségüket már nem tudom, vagy tíz évvel ezelőtt volt.
2018. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Az egyik valoban a benzin. Mar gondolkodtam rajta. Mikor ejjelente tobb napig nem aljdtam a ge**tol. Es szellemileg/pszichesen kikeszultem.

Van egy szer, ami emberre is mergezo, fokozottan mergezo hatasu. Kiirtja. Poloskakaz egy eletr, de az embert is vele egyutt. Ezt ugy hivjak, hogy “deltametrin”. Novenyboltokban lehet beszerezni. Egy fiolat kb 10 liter vizben kell feloldani, de ha 2 literben oldodnfel akkor nagyon tomeny es akkor erosebb hatast gyakorol.

Legmentesen, hermetikusan lekell zarni a szobat, ajtot, ablakot korberagasztani, es befujni a szoba minden szegletet. Aztan kb 1-2 honapra elkell hagyni a szobat. Es bizton allithatom, hogy nem lesznek poloskak.

Sajnos kb 2 evvel ezelott volt egy ilyen eset, a szer kijutott a szobabol fujas utan, az egesz csaladot es az egy emeletel feljebb kevo szomszedot is bekellett vinni a korhazba.

Poloskak nem voltak.

Nos...csak leirtam ezt....ha velbe mar nem birnad a dolgot. Senki ne probalja ki ezt. Hiaba van lezarva a szoba...tompasag es figyelem zavar lelheto fel a csalad minden tagjan. Jobb lenne ha az egesz csalad elmenne otthonrol valahova 1-2 honapra. Jobban ismerik ugy, hogy “decis” kis muanyag fiolaban van a forgalomban, kinti permetszer.

Nah...en leirtam, mindenki a sajat felelosegere hasznalja.

2018. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!