Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Már kétszer volt ágyi poloska...

Már kétszer volt ágyi poloska irtás a lakásunkban (június elején az első, utána 3 hét elteltével az ismétlő), de még mindig itt vannak a kis szemetek. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Eléggé zsúfolt a lakásunk, de semmit nem tudunk kidobni. Egyszerűen már megőrülök tőlük. Rajtam a csípések nem látszanak, de a tudat, hogy éjszaka mászkálnak rajtam, meg hogy nem tudok semmihez nyugodt szívvel nyúlni a szobámban, mert ki tudja, hogy belebotlok e egy poloskába, vagy a petéibe, hát ez kikészít. Jeleztem a rovarirtóknak, hogy megint kéne jönniük, szerencsére ez az irtás már ingyen lesz, de annyi pete van, hogy félek, hogy megint semmi haszna nem lesz az egésznek. Legrosszabb, hogy az állandó használatban levő cuccaim környékén is találtam már poloskákat, tehát ki tudja, hogy hova cipeltem már el őket... Azt meg megoldani nem tudom, hogy elköltözzek hónapokra itthonról, pláne, hogy társasházban lakunk, tehát még akár át is mászhattak máshova.


Mit tehetnék?


2013. aug. 24. 15:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem más rovarirtott kéne hivnod nekem id volt poloskám 1 fujásal kiirtotta az egészett
2013. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

És zsúfolt a lakásotok? Nekem a szobám is tele van könyvekkel például, abban is simán eléldegélhetnek. Meg parkettázott a padló, és az is tele van résekkel.


Melyik rovarirtó céget hívtátok ki?

2013. aug. 24. 16:00
 3/13 anonim válasza:
19%
Én életemben akit ismertem vagy hallottam erről az ágyi poloskáról mindig az lett a vége hogy magát az ágyat el kellett égetni mert kiírtani nem lehet belőle.:/Egy idő után rá fogsz jönni hogy egy ágyat vehetnél már 8 írtásból..Én mondom ennek ez a sorja.. :(
2013. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak simán matracon alszom, mert az ágyam eltört, azt ki is dobtuk, és még nem vettünk újat, amíg itt vannak, nem is akarok. A matrac meg amúgy új...
2013. aug. 24. 16:18
 5/13 anonim válasza:
Nálunk már 4x irtottak sajna nem sok sikerrel.Szerintem ha egy két irtással nem sikerül kiirtani érdemes megkeresni a szomszédokat (persze csak ha olyanok)hogy náluk van-e mert simán átmászkálnak a lakások között és értesiteni a gondnokot vagy a közös képviselőt a problémárol.Ilyenkor szoktak egy irtást végeztetniaz összes lakásban és a közös heiségekben.
2013. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rossz a helyzet akkor sajnos minden ruha, bútor, stb. kuka! Ez nem vicc. Sajnos minden apró résben meghúzzák magukat. De biztos, hogy ágyi poloska, mert ha ilyen sok van, akkor reggelre nem úszod meg csípés nélkül!
2013. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hiába irtanak, ha te nem teszed meg a szükséges óvintézkedéseket. Mindent bezsákolni és légmentesen lezárni(ruhanemű, szekrény tartalma), amit lehet azt 60 fokon ki kell mosni, mert a peték az irtószertől nem döglenek meg, viszont a 60 fok kinyírja őket.

Amit nem használsz azt lezárt zsákokban 4-5 hónapig kell hagyni, így gyakorlatilag nem kapnak levegőt és ennyi idő alatt megdöglenek, kirágni nem tudják magukat!

Másodsorban vegyél egy gőztisztítót és azokat a ruhákat amiket nem tudsz 60 fokon mosni, vasalni, azt gőzöld át jó alaposan és gyakran. Vagy esetleg tedd a mélyhűtőbe jó pár napra, ez is kinyírja.

2013. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nálunk is 2x volt rovarirtó, de nem mondta, hogy hónapokra el kéne tenni bármit. Meg bármivel be lehet hurcolni, még új bútorral is, ha azt a szállító pl egy használt bútor után viszi ki. Tehát akkor?
2013. szept. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Persze, bárhonnan be lehet hurcolni, mi is nyaralásból hoztuk haza. A szállodákban is van.

Írt irtó nem mondja, mert neki érdeke, hogy minél többször jöjjön ki irtani ....

Van egy jó fórum, érdemes elolvasni elejétől a végéig, nagyon sok hasznos tanács van benne. Tény, hogy nagyon nehéz kiirtani!


[link]

2013. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Hát úgy néz ki, maradt élő a 2ik irtás után is. De mi értelme, ha ezta céget nem fogom többé kihívni? vagy ezért a 20ezerért jó volt nekik a gyenge munka?

tud valaki egy megbízható céget ajánlani?

2013. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!