Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Padláson dorbézoló nyest -...

Padláson dorbézoló nyest - hogyan irtható / tartható távol tartósan?

Figyelt kérdés

A szívlapátos agyoncsapáshoz túl fürge, a méreghez ravasz, kutya nincs, ultrahangos riasztó közismerten hatástalan, a mozgásérzékelős lámpa baromira nem érdekli. Rengeteg betegséget terjeszthet, sarokba szorítva támad is, emiatt adott esetben kisgyerekekre kifejezetten veszélyes lehet.


Tudom, védett állat, ajvékoló állatvédők, önkéntes feljelentgetők lapozzanak.



2018. okt. 21. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:

XD


Dorbézol:D

Előttem van, ahogy egyszer csak elkezd dübörögni a hangfal a padon, aztán mész fel és nagy buli van. :D

2018. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló, nem tudod az a rochadék mire képes. De remélem lesz hozzá szerencséd.

Ismerős az érzés, tetőfelújítás oldotta meg a problémát. De gondolom ez nem opció. Elég reménytelen, kipróbáltam én is mindent. Mások itt a környéken rádiót, kutyaszőrt, meg a jó ég tudja mit szedtek elő. Úgy tudom csak ilyenkor védett a kicsik miatt, de tavasszal agyoncsaphatod. Ha hagyja magát!

2018. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az életre nincs megoldás. Az én fejem fölött a padláson rendszeres a dorbézolás párzási időben, de egy kártevő írtó mondta, hogy lehet választani: nyest vagy egér.....
2018. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet kapni élvefogó csapdát azzal be lehet fogni és elvinni.

Vagy árulnak kifejezetten nyest riasztó folyadékot.

2018. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem megy be az élvefogóba. Piszokul dörzsölt, pedig még álcáztam is.
2018. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. Nap után belement az élvefogóba.

A lenti videó alapján csináltam.

[link]

2018. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt néztem én is. Macskát lettőt is fogtam.;-)))
2018. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Távoltartás: Nem a szél hordja be őket a tetőcserepek közötti réseken, hanem kell lenni valami nyílásnak, ahol bemennek. Ezt a nyílást kellene megtalálni és lezárni.
2018. okt. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!