Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mennyi idő alatt pusztul el a...

Mennyi idő alatt pusztul el a béka a házban?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hete láttam, hogy "bebillegett" lomhán egy béka a vendégszobába. 2 másodperc sokk után utána szaladtam, de akkor már nem találtam sehol...Rácsuktam a szobaajtót, gyorsan telefonáltam a munkahelyre, hogy kések, és utána felforgattam a szobát, de nem találtam meg...Most csukva van a szobaajtó, mennyi idő kell még valahol elbújva elpusztul?
2018. nov. 4. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet már ki is ment
2018. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
ez komoly ennyire besz@rni egy békától? nélkülük sehols e lennénk kb. nem bánt
2018. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kimenni biztos nem, mivel csukva van az ajtó azóta, azonnal becsuktam. Mindenkinek vannak fóbiái...Nem szeretném bántani, jó lett volna elkapni és kirakni, de nem sikerült, éjszaka meg nem szeretnék arra ébredni, hogy rálépek, esetleg felugrik rám...Bogarat, pókot "elviselek", de tőlük különösen undorodok , pláne a lakásban...Ezért érdekel, hogy mennyi ideig van el élelem nélkül...
2018. nov. 4. 19:00
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem hónapokig is.
2018. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ágynemű tartót is nézd meg és újra mindent alaposan .Ha megvan egy kis dobozt tegyél rá alá csúsztass egy vastag kartont és kiviszed .
2018. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Többször néztük már többen is...A nagy szekrények mögé is, mindent ami a földön volt kiforgattunk...De akkor még egyszer átnézzük, több szem többet lát...Csak nem akarom egész télen csukva tartani a szobát, de azt se, hogy kijöjjön, és szabadon cirkáljon...A kislányom sajnos még jobban fél tőle, mikor kicsi volt sajnos rálépett egyre az udvaron, és azóta szó szerint pánikol tőle.
2018. nov. 4. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:
mondom már ki ment szerintem. A Béka kis helyeken ki tud menni. Akár az ajtó alatt is, ha zárva van meg a réseken
2018. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A béka szereti a vizet, inkább kiszáradni fog mint éhenhalni. Esetleg megpróbálhatod előcsalogatni, úgy hogy teszel a szoba közepére egy tál vizet. Mikor előbújik elkapod valahogy.
2018. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam írni én is, hogy a nedves bőre miatt a kiszáradás a legnagyobb veszély számára. De addig örülj, ameddig életben van, mert nem lehet jó szaga egy döglött békának.

Amúgy pl. egy pincébe (párás helyre) bekerülve legalább fél évet kibír evés nélkül.


Ha van otthon pár hagyományos lecsapós egérfogó, akkor a fal felé fordítva, felhúzva (csali nélkül) leteheted őket, de valamihez kikötve. Több embertől is hallottam már, hogy a békának nem lett különösebb baja tőle, de nem tudott kijönni belőle, és bevitte a fogót a szekrény mögé meg hasonló eldugott helyekre.

2018. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!