Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Visszatérő lódarazsak a...

Visszatérő lódarazsak a padláson mivel lehetne végleg megszüntetni a problémát?

Figyelt kérdés
Házunk padlásterébe beköltöztek a lódarazsak. Télen levettünk 2 fészket de most tavasszal ismét visszaköltöztek.(többször a házba is voltak bent delután amikor hazaertünk, pedig csukva van minden ablak ajtó) Ha hívunk drázsírtòkat ők valamilyen módszerrel megoldják,hogy ne jöjjenek vissza? Vagy csak ideiglenes megoldás lesz? Sajnos kivülről nagyon egyszerűen bejutnak a legkisebb résen is .
2019. máj. 21. 20:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#9


Lehet, hogy senki se írt konkrétan ilyet, nem is más tanácsát helyesbítettem. Egyszerűen csak hozzátettem, hogy zárt térben okosan kell használni. Nyilván, ha csak a fészket fújja be, akkor nem lesz semmi probléma belőle, ahogy írtam is a kommentemben, hogy ha csak párat fúj...


Lehet, hogy nem veszélyesek az egyszerűbb rovarölő spray-k túlzottan, de ha egy fél flakont kifúj valami durvább szerből és 5percig töményen lélegzi be folyamatosan fújás közben, mert mondjuk a fújás irányába sétál, akkor azért bőven lehetnek problémák. Már maga a hajtógáz se túl egészséges.


Ha ezek egyértelmű dolgok és tudja mindenki a kérdezővel együtt, akkor örülök neki. De láttam már érdekes dolgokat intelligens emberek által is...

2019. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!