Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Az szúnyogok ellen használhat,...

Az szúnyogok ellen használhat, ha vékony plexilapra pár csepp vért (+ esetleg véralvadásgátló) teszek ki? Hogy arra jöjjenek, ne rám?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen mostanában sokszor dolgozom gyakorlatilag esti műszakban (egész éjjel, vagy legalábbis az éjjeli órák nagy részében).

Ez pár dologban nekem előnyös, pl. teljes csönd van, vagy olyan zenét/hangoskönyvet hallgatok, amilyet akarok, sokkal nyugodtabban gondolkozhatok, a legidegesítőbb kollégám nem pofázik bele a dolgaimba, nem tud játszmázni, nem kell a folyamatos villogását hallgassam, hogy mekkora nagy áldott zsírkirály mindenre képes "mérnök"... A főnök intenzíven piszkálódó fiát se kell elviseljem (ő is sajnos be lett téve munkàsnak)...

A cégtulaj és a "felettem állók" pedig beleegyeztek, hogy szabadon használhatom a műhelyt...


Az viszont kegyetlenül megkeseríti a munkámat, amikor sötétedéskor a lámpafényre bejönnek, baromi nagy utánpótlásban, és folyamatosan akcióznak, hogy az én véremből dughassanak.


Egy éjszaka alatt meg tudok ölni úgy 20-30-at, jó érzéssel tölt el gyilkolni őket, de az idő is megy vele, ahelyett hogy a munkámmal haladnék.


Az ablakokat meg a nagyobb hőségek alkalmával egyszerűen kénytelen vagyok nyitni, mert akkor meg a hőség kibírhatatlan a szellőzés nélküli műhelyben.


Arra gondoltam, hogy plexilapra kicseppentenék pár csepp vért, s annak mivel jóval erősebb a szaga, nyílt levegőn, mint ami a bőröm alatt van, muszáj lesz arra jönniük, s azt nyalogatniuk, minthogy engem csípnének.


Ez az elterelés működhet?


2019. júl. 16. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Izé, nem akarom megbontani a zsenialitásod, de szúnyogriasztón nem gondolkodtál még? :D Van olyan is, amit magadra fújsz, meg olyan is, amit kiraksz magad mellé és bűzölög nekik, a kettő együtt azért már elég hatásos. :)
2019. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elöszor próbáld ki légyszi,mert nagyon kíváncsi vágyok.


De vegyél konnektorba dughato szúnyog riasztót.

Az jó

2019. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
erre mem esküszöm meg de szerintem nem fog működni, a szúnyog a testhődre az izzadságod szagára reagál első sorban
2019. júl. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Termèszetesen nem működne. Viszont a fentieken túl van mèg egy nagy találmány, a szúnyogháló.


Amúgy nagy mesemondó vagy te ...

2019. júl. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. júl. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!