Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a neve (lehet-e kapni)...

Mi a neve (lehet-e kapni) annak a vas "állványnak", amivel könnyebb felhasogatni a tűzifát?

Figyelt kérdés
Valahol láttam 1-2 éve, de akárhogy keresem, csak mást dob ki a google, ez csak egy - valószínűleg - öntöttvas állványszerűség, ráteszed a fát, ráütsz, és könnyebben széthasad a fa. (Ahhoz tudnám így hirtelen hasonlítani, mintha az almaszeletelő egy állványon lenne, ráteszed az almát, ráütsz, és lehullanak a szeletek.)

2019. aug. 15. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rönkhasító?
2019. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kézi rönkhasító?
2019. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, próbáltam így rákeresni, csak ezt nem találtam még meg (persze ezek a rönkhasítók is biztosan jók), sebaj, majd nekiülök, és keresgélem tovább.
2019. aug. 15. 11:50
 4/9 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Kézi hasító. You tubon van róla videó. Nem sok értelme van szerintem. Olyan fákat hasítanak vele ami szétrobban ha hozzáér az ember. [link] A csomós tekeredett fákat azzal el nem vágod
2019. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de nem ez az. (Ezt keresés közben én is megtaláltam, lehet, amit kerestem volna is valami házilag készített volt, sajnos akkor nem néztem meg elég alaposan.)
2019. aug. 15. 16:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
vegyél ilyet: [link]
2019. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Közben találtam valami hasonlót, bár ez barkácsolt, és csak kétfelé vágja a fát (biztosan rosszul emlékeztem, hogy lehetett online ilyesmit vásárolni). Azért köszönöm mindenkinek! https://www.youtube.com/watch?v=Q1oSKNUcV7Y
2019. aug. 15. 17:02
 8/9 A kérdező kommentje:
A 6. hozzászólónak: Köszi, jó ötlet! :-)
2019. aug. 15. 17:04
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Kuglizó kaloda b.átok+
2019. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!