Kezdőoldal » Otthon » Kert » Beépített/ásott medence...

Beépített/ásott medence vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a keresés azoknak szól akinek van/volt ásott/beépített medencéje vagy van vele valamilyen tapasztalata.

-mennyibe került beépítéssel és minden egyébbel együtt. Tudom hogy mérettől is függ.. én: 4m*2,50m



2019. szept. 14. 10:37
 1/9 A kérdező kommentje:
4m*2,5m-eset szeretnék...
2019. szept. 14. 10:38
 2/9 anonim ***** válasza:
A mélységet ne írd le, hagy találgassunk!
2019. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ohh tenyleg azt kihagytam😬

Szoval a medence méretei: 4m*2,50m*1,20m

Bocsánat!

2019. szept. 14. 10:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyenem van vagy 20 éve, mi a konkrét kérdés?
2019. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
3,2x8x1,2m medence. Betonlemezen zsalukő felépítmény, fólia borítás, szegélykő, térkő, gépészet idén 2,8 M Ft.
2019. szept. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!☺️
2019. szept. 15. 09:37
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Az először a medencémet én is a talajszintbe ásattam be.

Sajnos ennek az a nagy hátránya, hogy mindig belefújja a szél a sok szemetet, falevelet stb... ha füvet nyírsz, akkor annak is egy része belekerül a vízbe.

A környék élővilágát, bogarait, békáit, mezítelen csigáit stb-t... is oda vonzza.

A másik nagy hátránya, hogy -a szigetelés ellenére- nehezen melegszik fel benne a víz, mert a talaj visszahűti.

Pár év szenvedés után meg lett emelve.

Így már hamar felmelegszik benne a víz, és a hívatlan élőlény is jóval kevesebb benne.

Azt is tudnod kell, hogy nem egy olcsó dolog az éves fenntartási költsége.

2019. szept. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Hamar megunja az ember. A strand végtére az utolsó hely, ahol még emberek között vagy! Már gyerekkorban homokozót, csúszdát, egyéb kerti játékokat épít a szülő, nehogy megtanuljon a gyerek a többiekkel kommunikálni!
2019. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze!

A strand vize az ami tele van bacival és mindenféle kórokozóval, az emberek belemosódott izzadtságával, naptejjel, bőr- és kakifoszlányaival, átadható bőrbetegségeivel, láb- és hüvelygombájával, és mindenki telehugyozza.

Azóta nem járok strandra, amióta az egyik strandon -vagy 20 éve- elúszott mellettem egy sz@rdarab.

2019. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!