Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan kell gondozni a Vénusz...

Hogyan kell gondozni a Vénusz légycsapóját? Olvastam már róla, úgyhogy tapasztalatokra volnék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Úgy tudom, florárium híján állandó víz kell neki a tálban, de most a melegben nagyon hamar elpárolog a víz, akkor mindig töltsem újra, ha meglátom, hogy üres? És hova tegyem, ablak belső felére, vagy ki az udvarra valahova? Csak mert utóbbi eseteben megázhat, ha esik, nem baj, ha víz kerül a csapókba?
2010. júl. 15. 10:58
 1/1 anonim válasza:
azt h hogyan kell gondozni nem tudom de talán a lentiekben segíthetek... igen mindig ujra kell tölteni de azt is olvastam h ha vizes kavicsok alá rakod az is jó hogy az ablak belső felére vagy az udvarra?? fúú én sztem a belső felére raknám vagy nekem van ilyen kis párkányom azon sztem megállna han eked is van sztem rakd oda:) ha meg víz megy a csapókba sztem nem gond mivel lápos mocsaras helyeken és:) nem vok profi szval nézz még utána:)
2011. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!