Kezdőoldal » Otthon » Kert » Létezik olyan benzines lancfűr...

Létezik olyan benzines lancfűrész, aminek a súlya és teljesítménye közel van egy jó elektromoséhoz?

Figyelt kérdés
Fakivágással is foglalkozom, kertész vagyok. Eddig egy Makita UC3541A elektromossal jártam ki. Csakhogy elegem van a hosszabítóval való állandó problèmákból és igy nem is nézek ki profinak... amúgy ugyan úgy bármilyen fát ki tudok ezzel is vágni. Nem vagyok egy erőember azert gondoltam egy kisebb benzinesre...
2019. okt. 13. 10:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Stihl Ms 211 benzines súly/KW arány 2.5 - Mse 200c elektromos Kg/Kw 2.4 Tehát a Stihl 2000w-os gépe ami igen jó masina szinte ugyan azt tudja mint a 35 ccm benzines gép,de a benzines még könnyebb is. Stihl Ms 211 vagy a Husqvarna 135 Mark 2 szerintem kifogástalan ha könnyű gépet keresel.Vannak ezektől olcsóbb alternatívák is de ha "profinak" akarsz látszani ezeket ajánlom. :))
2020. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!