Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kerti slag / locsoló cső /...

Kerti slag / locsoló cső / öntöző tömlő megkeményedése, merevedése, ellaposodása, keresztmetszet szűkülése ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Kerti slagunk (zöld, 3/4-es, télen is a szabadban volt) nagyon megkeményedett, ráadásul úgy, hogy össze is lapult sok helyen. Ezáltal nagyon leszűkült a keresztmetszete és alig csordogál rajta át némi víz. Ez a típusú slag aránylag könnyen meg is törik. Úgy tudom van valamilyen csavarodásmentes slag is (sárga színben, kisebb keresztmetszetben láttam). Az nem törik és nem is merevedik, keményedik meg így, ugye? Van valamilyen ötlet esetleg a meglévő slag használhatóvá tételére?
2010. júl. 19. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy újat, nem egy nagy összeg.

Egyébként én még ilyet nem tapasztaltam, pedig a mi slagunk is van több mint 10 éves. Igaz télen nem hagyjuk kint.

2010. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden műanyag változtatja az állagát megkeményedik többek között. Olyan slagot kell venni amiben szövet látszik de az is megtörik.
2010. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!