Kezdőoldal » Otthon » Kert » Marci 55 Briggs qwantum...

Marci 55 Briggs qwantum 5.5le. -s rotaciós kapám ekét el tudja húzni? Vagy kéne felező hozzá?

Figyelt kérdés

Ekéből 1 oldalra kidobó kéne,ha kell felező,milyen tipus kène rá,esetleg váltós közdarab rá menne?

Elöre hátra menettel,pótkocsit is húzna.

Közdarab ára mi lehet boltba?

Köszönöm



2020. febr. 8. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Felező kell rá, de nem érdemes rá költeni, ha nem homok a kerted. Ilyesmi géppel nem lehet rendesen szántani, nézd meg a youtube-os videókat. Alig dolgoznak mélyebben (ha egyáltalán), mint amennyit kapával is át lehet forgatni. A teteje úgy fog kinézni, mint a szántás, de csak a látvány olyan, a hatása korántsem. Ha szántani akarsz, akkor a minimum egy egytengelyes traktor, vegyél egy ilyet használtan, ha újra nincs pénzed. Vagy hanyagold az ötletet, vegyél egy rotát, a kertet meg szántasd rendes géppel.

Marcit én még nem láttam közelről, de neten nem szokták dicsérni. Ha nagyon tartósat akarsz, de nem extradrágát, akkor vedd a Szentkirályinak az erősített változatát.

2020. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszod.

Időkózbe meg tudtam hogy egy felező 32.000ft az ugy hogy ekét plusz 10.000ft-ért vegyek sok nagyon kis kertre

2020. febr. 9. 09:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet venni használtan, láttam már hirdetésben elég jót 120-140 közt kocsival, ekével, felezővel.

Vagy ha olyan kicsi kert tényleg, akkor nézz körül, hátha fel tudnád szántatni 3 E-ért. Esetleg ha senki nem vállal ilyent, akkor meg megérné beruházni egy komolyabb gépre, és bérben szántogatni a kiskerteket, ha nincs másodállásod, pár év alatt bejönne az ára.

2020. febr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!