Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol vegyek kő madáritatót...

Hol vegyek kő madáritatót vagy szökőkutat? Pest megye környékén hol találok jó árban és/vagy bő választékban?

Figyelt kérdés

Kb.3 árudát talaltam csak a neten de egyiknél sincs pont olyan,amilyet elképzeltem. Egyébként madáritatót szeretnék, csak azért írtam oda a szökőkutat,mert azt többen ismerik és általában ahol van az egyik,ott van a másik is.

Én a külföldi rendeléstől sem riadok vissza, szóval bármilyen webáruház ajánlás is jöhet. Habár kivételesen ezt azért nem ártana személyesen kiválasztani. Köszi!



2020. febr. 18. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol laksz. Jászberény elején láttam tavaly nagy kertcentrumot, madáritatót is.

De esetleg ezeket nézd meg:

[link]

2020. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekik pl. a galériájukban is láthatóan vannak itatóik, még többszintesek is.

[link]

2020. febr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Húúú, nem tudom, mekkorát akarsz, én öntöttvasat rendeltem innen:


[link]


Szerintem van kő is.

Ezt még vagy 2 hónapja megrendeltem, erre most a Pepcoban vagy KIK-ben van 1500 Ft-ért kő. Mindig keverem ezt a 2 boltot, de megpróbálom neked megkeresni. Szerintem nagyon-nagyon olcsó, és élőben is láttam, teljesen jól néz ki.

2020. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem találom neten, de KIK volt, arra jutottam.

2 típus volt, az egyik egy kő tányér, a szélén ül 2 kismadár. Az átmérője kb 20 centi.

A másik inkább tál, szintén kő, szintén 2 madárkával a szélén.


Amúgy rengeteg ilyen webshop van a neten, beírod, h lakásdekoráció, vagy kerti kiegészítők.

Ha nem online akarod, akkor meg akármelyik kertészeti bolt, vagy barkácsáruház.


Nézd:


[link]


A KIK-es olyan, mint ezen a linken az utolsó, kerek. Csak szürke. Vagyis a tányéros szürke, a tálas inkább fehér volt.

2020. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Németül megtaláltam:


[link]


Itt Debrecenben a szíves nem volt.

2020. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hú nagyon kedvesek vagytok, hogy írtatok és milyen szépségeket linkeltetek!

Én mondjuk ilyen ~ 50 kilós 60 cm átmérőjű oszlopon lévő kő madár itatókat néztem, illetve olyat is szeretnék. De a vas is és a Kik-esek is cukik. Meg azok a szép virágtartók,hmmm...

Jászberény is közel van úgyhogy ennek az infónak végképp örülök! Utána járok. Köszönöm szépen mégegyszer!

2020. febr. 18. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!