Kezdőoldal » Otthon » Kert » Olcsó de használható benzines...

Mindentudó99 kérdése:

Olcsó de használható benzines háti permetező kellene egy barátomnak. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Vagy ezeket nem érdemes megvenni? Nem ismerem. A családban egy Cifarelli van 18 éve de az 150 be kerül most és sokallja.
2020. febr. 29. 06:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy Sthil sr 420-as van, használtan vettem 3 éve 80 ezerért. Azóta tökéletesen szuperál.

Ráadásul nem csak permetezésre használom, tökéletesen lehet velem lombot fújni, járdát "seperni".

De pl az ereszből a falevelet is azzal szoktam kifújatni.

Szóval ha úgy vesszük elég multifunkciós gép.

Éppen ezért szerintem megéri egy minőségibbre beruházni, mivel nem csak permetezésre lehet használni.

Az ilyen olcsó noname, főleg kínai gyártmányú benzines motorral szerelt kerti gépeket nem ajánlom.

Nekem nem, de a környezetemnek csak a gondja van vele folyamatosan.

2020. febr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olcsó húsnak híg a leve. Sajnos ez mindenre igaz.
2020. febr. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én se vennék.
2020. febr. 29. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor vennék jó márkájut,ha ismerném a gazdáját.

Akkor tudnám mennyit volta gép használva,hogy volt karban tartva .Akkor nem érdekelne ,ha 30 éves is a gép.

Lehessen ott helyben kipróbálni.

Vettem féláron, külsőleg nagyon jó állapotú kb 15 éves kapáló gépet.300 km ről hozták.Nálam tudtam kipróbálni.

A lelke is ki volt hajtva ,küldtem is vissza .

A 30 éves Solo motoros permetezőm mellé vettem tartalékba egy kb 15 éveset.Keveset használt,állt a hirdetésben .

Már a váll szijjak is le voltak pusztulva .

Ez is visszakerült az eladóhoz.

2020. febr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én se vagyok a használt gépek híve
2020. febr. 29. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:

A használt gépeket gyakran azért adják el, mert már véres a torkuk. De azért ki lehet fogni jókat, ahol pl. meghalt a tulajdonos, és azért adja el olcsón a jót az örökös. Vagy eü-okok miatt eladták a földet.

Ha az illetőnek csak pár gyümölcsfája van, és nem éri meg 150-et költeni új gépre, akkor én a helyében vennék 30 körül egy Agrimotort. Egy volt szomszédnál láttam, engem kért meg, hogy üzemeljem be, mert nem volt már használva sok éve, az szerintem megérte az árát. Nyilván nem volt egy profi gép, nem is bírja olyan magasra felfújni a vizet, de az évi 1-2 óra permetezéssel nem könnyű tönkretenni.

2020. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vettek mar ilyen 30 ezreset nem vált be.
2020. márc. 4. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!