Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az ELPUMPS házi vízmű szivatty...

Az ELPUMPS házi vízmű szivattyú feltöltése,1.5 Bar nyomás beállítás a tartályban, majd indítás után nem tölti a 10L. Tartályt, csak 1.5 bar nyomáson folyamatosan működik. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A szivattyút feltöltöttem, valamint a tartályban 1,5 bar nyomást hoztam létre,és indítottam, úgy hogy előbb a kimenő ág golyós csapját lezártam. A nyomáskapcsoló 2 Bar-nál bekapcsolt és 4.2 Bar-nál kikapcsolt. Az itt a beépített ürítő csap megnyitásával volt nyomás is a vezetékben. Ezután, a felmenőágat kinyitottam és azt tapasztaltam, hogy fent a háznál nincs víz a szivattyú folyamatosan működött az óra 1.5-1.0 Bar nyomást mutatott. És amit észrevettem, hogy a 10L-res tartály üresen kongott. A szivattyú 4éve üzemel már különös baja nem volt eddig. Fúrt kútból nyerem a vizet, a lábszelep 7,0m-re van és kitisztítottam.
2020. márc. 15. 15:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!