Kezdőoldal » Otthon » Kert » Terra Vari erőtlen, miért lehet?

Terra Vari erőtlen, miért lehet?

Figyelt kérdés

Igazából nem nem létfontosságú a működése, csak az ember fejében ott motoszkál a miért is...

Na szóval alapjáraton szépen ketyeg, de amit sebességbe kerül és szántania kéne, minden ereje elszál...

Miért lehet ez? Rossz karburátor beállítás?



2020. márc. 31. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A motor hangján hallod, hogy le akar fulladni? Mert ha a motor jár, csak nem viszi, akkor simán csak a kuplung beállítása lehet rossz, nem fog.
2020. ápr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Üresen felpörög meg minden, de sebességben ha dolgoznia kéne kinlódik, le akar fulladni, és le is fullad
2020. ápr. 1. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, akkor az tényleg motorgond.

Lehet a karburátor, vagy nagyon elpiszkolódott légszűrő, esetleg nincs már kompresszió, ha régi gép. Vagy egyéb, most kapásból ennyi jutott eszembe.

2020. ápr. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Légszűrőben tiszta olaj van,

A kompresszió szerintem jó,kell erő rendesen a berántásához, arra gondolunk hogy fars levegőt szív a karburátornál, ezzel lehet valamit csinálni?

2020. ápr. 2. 13:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk megvan az eredeti gépkönyv 85-ből.

Ha jól emlékszem, azt írja, hogy hátramenetben kell vele szántani.


Először én sem akartam ennek hinni, de utána átszereltem. Hátrafele tényleg több erő van benne.

2020. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg van fordítva rajta a motor, így a hátra az előre, szóval ez sem lehet a hiba oka
2020. ápr. 2. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!