Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ki mit tanácsol?

Ki mit tanácsol?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kerti sütögetőt. Arra gondoltam, hogy veszek pár ezer forintért egy vasfelnit és abban tudok tüzet rakni, vagy akár faszenet, tetejére meg rácsot, illetve tárcsát. Az a kérdésem, hogy a felnit le kell festeni? Vhol azt olvastam, hogy le kell kaparni a festéket róla mert mérgező lehet? Most akkor mit kell pontosan kezdeni vele?

2020. ápr. 5. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Megpakolod jól fával oszt' a felniről le ég a festék kb 20-30 perccel a begyújtás után. Utána már rá is rakhatod a kolbászt,meg husikát. Nem kell túl misztifikálni ezt a festék mérgezéses dolgot,... légy józan paraszti ésszel megáldva, és akkor nem lesz bajod.
2020. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hőálló festékkel le lehet kenni a külsejét, hogy jobban nézzen ki, de szerintem nem számít. Ahogy előttem írták, csinálsz benne egy jó nagy tüzet, irtó büdös lesz, de ha leégett, akkor már nem. Ha kihűlt, drótkefével menj át rajta, hogy leszedd a festék maradékát is.

Valami nagyobb felniben gondolkodj szerintem, ne személyautóban. Nekem 20"-os Robur felniből van, az volt itthon, de ha rendszeresen használnám, nagyobb kellene. Van 3 lába, meg egy levehető "akasztófa" a bográcsnak.

2020. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Teherautó felni, amit valami kővel vagy téglával körbe pakolsz.


Nem kell lefesteni, leég róla, illetve minden korábbi dolog leég róla fél órán belül.

2020. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!