Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ultrahangos patkányriasztóról...

Ultrahangos patkányriasztóról mi a véleményetek, tapasztalatotok? Kb.1000nm2 területre kellene, ha valaki tanácsol konkrét márkát megköszönném. Van több kutyim, őket nem zavarná?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A 2009-es Farmer expon egy pavilonban csak a mezőgazdaságban használatos riasztókat mutatták be.Kicsit elbeszélgettem a fiatalemberrel,aki a kiállító volt.A patkány aránylag egy intelligens állat,minden riasztóhoz,minden csapdához,méreghez hozzászokik és elkerüli.Ellene csak egy intelligensebb módon lehet védekezni.Az ultrahangot kibocsátó elektronikának változtatnia kell a frekvenciáját,ennek ellenére is megszokják egy idő után.Kutyák közül szerintem csak a foxterrier alkalmas,most úgy 15.ezerbe kerül egy kölyök.Mostanában a Discoveryn megy egy műsor,kártevőirtókról szól.Ők a patkányt egy víztiszta,színtelen,szagtalan méreggel ölik,simán beleteszik a tálkában lévő vízbe,amit a patkány megiszik,mert a patkány is szeret inni.Nagyon lassan öl,egy állomány kiirtásához egy hónap kell,mert az anyatejen keresztül a kölykök is felveszik a hatóanyagot.Mire rájönnek a csapdára már késő,mindegyik meg lett mérgezve,nem marad túlélő.Na ezt a szert keresem én is,így kerültem ide.

Szépet és jót!

2009. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na ez a szintelen,szagtalan szer nagyin jól hangzik,de sztem ilyet Magyarországon nem lehet kapni,mert sehol nem hallottam rólla
2021. aug. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!