Kezdőoldal » Otthon » Kert » Oleo-mac 250 T vagy egy...

Oleo-mac 250 T vagy egy straus fűkasza erősebb?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 15. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Természetesen a Straus az erősebb, nem lehet kérdés. Az Oleo-mac csak 1 LE. Straus a net szerint van 3,5 és 5,2 LE, ami nyilván erős túlzás, de 2, ill. 2,5 LE azért biztos megvan, legalább.

Az egy más kérdés, hogy az Oleo-mac egy tartós szegélynyíró a gyakorlatban, a Strausokkal meg hiába haladsz háromszor olyan gyorsan, de lehet, hogy csak 1 hektár lesz az élettartamuk. (De ha csak egy árokpartot vágsz, akkor az 1 hektár is csak sok év után lesz meg.)

Nekem ennek a 250 T-nek a régebbi verziója volt, vagy két évig nyúztam, ameddig nem vettem erősebbet. Eleve azért vettem meg vagy 15-20 éve, mert nálunk a cégnél két félhülye felváltva ütött-vert egy ilyet, és nem tudták elrontani. Persze, szálanként kellett vele levadászni a füvet, meg is untam és eladtam, vettem helyette egy erős kínait. Nem Straust azért, mert annál gyengébb minőséget nemigen sikerült még gyártani ferdeszeműéknek.

2020. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Staruss egy Kinai " csoda "

Az olasz márkát sosem veri meg .Az már bizonyitott.Év tizedek óta vannak a világ piacon .

2020. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézzél az áraikra ,az mindent elmond .
2020. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az olasz márka volt a kérdés, hanem konkrétan az Oleo-mac 250 T típus. Ami egy tartós, de harmatgyenge gép, csak szegélynyírásra való. Mint írtam, pontosan ilyenem volt, tehát tudom, miről van szó. Nem is vennék még egyszer, ahogy Straust se.
2020. ápr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!