Kezdőoldal » Otthon » Kert » A négyütemű motorral rendelkez...

A négyütemű motorral rendelkező fűnyírót is úgy kell teleltetni hogy teljesen kijáratom belőle a benzint?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 16. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt szokták javasolni, hogy igen. Viszont én már vagy 20 éve nem járatom ki semmiből, amit csak fél évre rakok le, és még nem volt ebből gond, pedig tizenvalahány benzines gépem van. Lehet mondjuk, hogy én megbízható helyről veszem a benzint, és a fél éve benne lévő benzinnel is indul minden.
2020. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mindentudó99 ***** válasza:
48%
Ártani nem árt főleg ha idéntől az új benzin lesz ami nem àll el olyan sokáig. Én emiatt inkább már 100 as benzint veszek.
2020. ápr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért sok függ attól mennyi a réz alkatrész benne, ugyanis az etanol elég rendesen elkezdi oxidálni, és ha rendszeresen járatva van, akkor veletelik pár evbe mire megzabálja és gondot okoz, de ha sokáig áll, rendesen eltömődik minden apró járat a karbiban rézoxiddal.
2020. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amennyi marad,annyi marad,tavasszal feltöltöm,és indulnak.

95 ös benzint használok.

2020. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Majatom ***** válasza:
Én is mindig benne hagytam, viszont most tavasztól átálltam a 100-as benzinre. Egy évben elhasználok kb 20 litert, így az a 800 Ft árkülönbség, amennyivel drágább a 100-as, nem fog földhöz vágni.
2020. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
Nagy okosság átállni 100as benzinre, többe kerül és több rákkeltő anyagot szipákolsz be a füstjéből...
2020. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!