Kezdőoldal » Otthon » Kert » Érdemes Briggs & Stratton...

Érdemes Briggs & Stratton motorral venni oldalkidobós fűnyirót? Megéri azt a + pénzt a Briggs vagy nem?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Maga motor biztos megéri.Azért nézzél rá a motorra,hol gyártották.
2020. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Mihez képest éri-e meg? Egy Honda vagy Husqvarna motorhoz képest nem biztos. De egy kínai noname motorhoz képest mindenképpen, ha nem csak valami nagyon apró területhez kell, mert 100 m2-hez elég a kínai.
2020. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mindentudó99 ***** válasza:
34%
Húsz évet elmegy ha ránézel cserélgeted az olajat. Vettem egyszer kínait mert spórolni akartam 3 évet bírt. Egyszerűen mindene tönkrement . Nem tudom lehet nem volt vele szerencsém. A szomszédé még megy és egyszerre vettük. Tök ugyan olyan kínait. De èn azt mondanàm abszolút megéri a plusz pènzt.
2020. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Melyik motrok a kínaiak?
2020. ápr. 21. 20:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg néven van. Ha egy konkrét típus érdekel, rákeresel a neten a gyártóra, vagy megkérdezed itt.
2020. ápr. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kis törődéssel a Briggs motorok (rendszeres olajcsere, légszűrő tisztítás/csere) rengeteget kibírnak. Alkatrész is van hozzájuk bőven, ellenben a kínai noname motorokhoz légszűrőt sem lehet kapni.
2020. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak és kizárólag ezt szabad megvenni ha jót akarsz.

Pl az Alko, Husqvarna, Mcculloch, Toro, Jonsered, Lux, stb. cégek is nagyon sok modellbe a Briggs motort teszik, és ezek a legjobbak.

Olajcsere 20 óránként, plusz levegő szűrő csere évenként és nem tudod tönkretenni

2020. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Partner Briggs motoros oldalkidobósom van lassan 10 éves. Kapott már hideget-meleget, de a motor még mindig jó állapotú. A tavalyi benzinnel, ami 95-ös volt. Pöccre indult egy rántással. (Ezt persze ne csinálja inkább senki, fontos a rendszeres karbantartás.) Megéri azt a plusz pénzt mindenképp, rövidtávon ami drága, hosszútávon az olcsóbb, s ez fordítva is igaz.
2020. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi Briggs motoros fog lenni.

Motorolajból bármelyiket tehetek bele ami minőségibb 4T olaj?Vagy csakis Briggs & Stratton motorolajat szabad beletenni?

2020. ápr. 23. 17:44
 10/12 mindentudó99 ***** válasza:
Gazdaboltokban szoktam venni a direkt kerti gépekbe való 6 decis olajat. Én nem számolgatom az órákat. Két évente cserélem. A rota 8 év alatt menne húsz órát nàlam kb. A fűnyírónàl kb 2 év alatt meg van a 20 óra.
2020. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!