Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyi a reális órabére egy...

Mennyi a reális órabére egy kertésznek Pest megyében?

Figyelt kérdés
Csak egy kis elhanyagolt előkertet csináltatnék meg vele (kb. 12 m2), amiben jelenleg 1-2 kivágásra váró bokor van, és gaz. Ide szeretnék némi örökzöldet, pár virágzó bokrot, díszfüveket, és alulra fehér murvát. Mindent be tudok szerezni, tudom az árakat, csak a munkaerő árára lennék kíváncsi.
2020. ápr. 26. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Mivel a mi erdélyi takarítónőnk 2.000+ Ft-os órabérért takarít, ezért a kertész ennél nyilván többet kér, már csak a fokozott fizikai megterhelés miatt is.
2020. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. És miért érezted úgy, hogy ezt le kell ide írnod? Vagy pláne miért érezted úgy, hogy ki kell hangsúlyoznod, hogy a takarító erdélyi?
2020. ápr. 26. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérj árajánlatot. Nem órabérbe dolgoznak, hanem egy komplett munkára adnak árajánlatot, akár részletezve ha kéred. Akár be is szerezheted az anyagokat, ez megbeszélés tárgya.
2020. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a hátsó kert karbantartásáért 5000 Ft-ot kér a kertész fickó. Egyetemista, kertésznek tanul. Ebben benne van a fűnyírás, meg a virágok, ágyások rendben tartása. Mulcs van a füvön kívül, szóval nem nagy meló. Kb olyan 500 nm az egész. Minden héten jön és jól dolgozik. Maglód amúgy. Talán 2 órát ha itt van egy héten.

Az erdélyi takarítónő tetszett. :D én sem értem miért fontos ez az info.

2020. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt nálam egy fickó felmérni, hogy miről is lenne szó, tanakodott, mondott néhány növény nevet, méretet vett, majd kért egy e-mail címet, mondván összeállít egy listát a javasolt növények nevével, és árával, és továbbítja. Közben kiderült van egy közös ismerősünk, és azt mondta tudom-e, hogy ez a fickó 15 ezer forintos órabérben(!!) dolgozik!? Hát leesett az állam, és valahogy nem akarom elhinni, hogy valós az infó. Ha mégis, ennyi pénzből akkor inkább keresek egy helyi őslakost, aki vállal kertásást 15-ért szerintem 2 napra megkapom, az ültetéssel pedig elbohóckodom valahogy, utánaolvasok, mit tudom én.
2020. ápr. 26. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:

A 15e/óra soknak tűnik, de mondjuk 3000-4000 már nem sok.


A gázszerelő Bp-n 10 évvel ezelőtt is 5000Ft-ot kért CSAK a KISZÁLLÁSRA a szomszéd utcából.

Villanyszerelő dettó.

És nem a Rózsadombon, hanem lepukkant külvárosban.

2020. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!