Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért nő a bolti virágföldbe...

Miért nő a bolti virágföldbe ez a növény? (kép) Egyáltalán milyen növény ez?

Figyelt kérdés

Boltban vásároltam virágföldet és abba ültettem át a muskátlikat. Viszont már egy hete nézegetem, hogy mi nő a földből kifele, nem látszott fűnek, nem húztam ki. Ma néztem és már elég nagyon. Mi ez a növény? Hogyan került a virágföldbe?

[link]

[link]


2020. ápr. 28. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A virágföld nincs sterilizálva, bármilyen gyommag belekerülhet. Csomagolás előtt, vagy utána is (a levegőből akár...)
2020. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyöngyvirágnak néz ki.
2020. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt h gyöngyvirág! Az furulyaszerűen jön elő és csak késóbb bontja ki a levelét
2020. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor passz.
2020. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Illene ismernem, de nem jövök rá.

Ha van kedved (szépnek néz ki ez a virág), akkor ültesd át cserépbe, aztán eldől a sorsa.

2020. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tradescantiának néz ki. Annak van ilyen szabadban élő, gyomosító változata, nálam kék virágú szokott előfordulni, vagy 20 éve hoztam haza, mert megtetszett valahol, azóta nem tudom kiirtani, kel mindenfelé. Ehhez hasonló:

[link]

2020. ápr. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!