Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a vélemény a flexibilis...

Mi a vélemény a flexibilis locsolótömlőről, menyire idő álló?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az időt állja,de képes összelapulni,és így marad,főleg hidegben .
2020. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A mienk nem nagyon bír egy nyarat se,mindig szétdurran,napi használatban van.
2020. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán jó. A hagyományos sokkal jobb, vannak ilyen már veteránnak számító egyedek is itthon belőle. Pár helyen lyukas, de nem lökjük ki mert mint hulladék is jó néha valamire.

Volt mikor mosógépnél lett helyettesítve vele cső, vagy valaminek a burkolata lett, esetleg abba húztunk el föld alatt vezetéket, hogy cserélni lehessen a későbbiekben. Így legalább meg van használva és nem szemét.

2020. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én imádom.

Amikor kerestem tavaly, többen kérdezték, miért olyat veszek, miért nem a hagyományosat. Kérdeztem, próbálták-e már. Természetesen nem. Egyikük sem tudta, milyen vele locsolni, de azért mindegyik azt mondta, ne azt vegyem.

Jellemző az emberekre, hogy olyasmiről mondanak véleményt, amiről fogalmuk sincs.

Egyrészt - ez a kisebbik probléma - haza sem tudtam volna hozni vidékre egy hagyományosat, mert nekem hosszú a kert, nem elég egy 10-20 méteres, a nagyobbnak meg már jelentős súlya van. De mondom, ezt még valahogy megoldom.

A flexibiliset is azért kellett keresni, mert 10-20 métereset mindenhol kapni, de a hosszabb már hiánycikk.

Viszont a nagyobb probléma: a hagyományos megtörik. Ne mondja nekem senki, hogy nem, mert több, mint 10 évig locsoltam olyanokkal, és nem csak eggyel, mert közben költöztünk is. Jössz-mész a kertben - nyilván ez nem annak szól, aki a ház előtt meglocsol vele 2 bokrot - forgolódsz, tereptárgyakat kell kikerülni, stb. Mindig megtörik, aztán rohanhatsz, hogy kézzel helyretedd, onnan vissza a végéhez, és folytatod a locsolást. Na ezt eljátszani többször egy másfél órás locsolás közben, idegbaj. A flexibilissel ez nem történik meg. Soha.

És ez benne a legjobb.

Hozzátartozik az igazsághoz, hogy ez tényleg nem fog 10 évet kibírni, mint a másik, de nekem így is megéri. Az előző azt hiszem 3 évet bírt, tavaly kellett venni, 3000 körül volt. Ennyit igazán rá lehet áldozni a kertre, illetve a kényelemre, mikor az ember százezres kerti bútort vesz, meg egy vagyont költ növényekre, permetszerre, tápanyagra, kerítésfestésre, egyszóval a kertre. Ez nem tétel.

Egyébként plusz pont neki, hogy a flexibilishez alapból jár a pisztoly, meg a szerelvények, mivel így lehet kapni, csomagban.

A hagyományoshoz nem adnak semmit, ezeket mind külön kell megvenni.

2020. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!