Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szentkirály KF-04 Briggs-500...

Szocsi91 kérdése:

Szentkirály KF-04 Briggs-500 vélemények? Eddig is ezt a típust használtam de egy 1989es gyártmányt, az tökéletesen bevált, de most már leszolgálta az idejét, az újabbak is hasonló minőséget képviselnek vagy esett a színvonal?

Figyelt kérdés
van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2020. máj. 5. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Javittasd fel.Minden kapható hozzá.

Hasonló korú RK-02 est varázsoltak újjá,negyed árból,mint amilyen áron kaphatók.Újat akartam venni,de a szerelő lebeszélt róla .Nem bántam meg.

2020. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mindentudó99 ***** válasza:
Az egésznek annyi? Vagy csak a motornak. Merz akkor elég csak motort cserélni.
2020. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is fel kell újíttatni és annyi, a kasztnit ki kell hegeszteni ha olyan, a motort meg be kell adni valamelyik szervízbe, és kérni ajánlatot, szerintem 25-30-ból lehet meg is lenne, és akkor egy jó darabig megint jó lesz.
2020. máj. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de sajnos az egésznek annyi, a motornak és a hajtasműnek is, a javítás és a cserealkatrészekkel 20-25 híján ott lennék mintha vennék egy újat mai áron. (80- lenne a javítás, 105 egy új)
2020. máj. 6. 05:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utóbbi években többször is fel volt már javítva de most már teljesen elkopott minden
2020. máj. 6. 05:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak kapálni kell akkor jó az új hajtás is. Kocsit is akarsz húzni? Akkor nem neked való.
2020. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak kapálás és kultivátorozás lenne, esetleg egy kisebb eke
2020. máj. 7. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!