Kezdőoldal » Otthon » Kert » Adott egy Stihl MS 231-es...

Alf30 kérdése:

Adott egy Stihl MS 231-es láncfűrész! Milyen fűrész van más márkában ami hasonló kategóriájú? Egy Oleo Mac márkájúra gondoltam,csak nincs viszonyítási alapom,mert még nem volt benzines láncfűrészm!

Figyelt kérdés

#láncfűrész,favágás,egyéb
2020. máj. 26. 17:50
 1/2 Parasztgyerek válasza:
41%
Nekem oleo mac gs 410c-m van. Meg vagyok vele elégedve. Használtam már stihlt, husquarnát is. Mcculloch is jó elvileg, az újakban husquarna motor duruzsol.
2020. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel a Stihl-ben 2 mix motor van hasonló kategória a Husqvarna 440 lehet ami náluk x-torq .Oleo mac primitívebb,McCulloc ugyan csak x-toq motoros de márkajelzés nélküli hengerekkel erősen kétlem ,hogy 73 ezer forintos gépbe 47 ezer forintos Mahle henger lenne ,teljesítményben is kisebbek mint a Husqvarna megfelelői.Nekem van belőle 2-is ,amire kell arra nagyon jók szerintem jobban jársz McCulloch géppel alkatrész ellátás, szervizelés tökéletes.
2020. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!