Kezdőoldal » Otthon » Kert » Akik piacoznak azokra nincs...

Akik piacoznak azokra nincs negatív hatással a 9-12ora kozotti korlatozas? Mert gondolom így a fiatalok mar nemigen mennek piacra, legalabbis nem annyian

Figyelt kérdés

2020. jún. 4. 12:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#10

Nem "kis piacok" ezek, hanem TERMELŐI piacok. Hetente 1x, max 2x vannak.

Ez a vidék!

Nem egy hektár a piac, de a piacteret kitölti és minőségi a portéka.

2020. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%

Az igaz, hogy ami jó, azt hamar megveszik.


Sajnos ritka már az állatos piac, de ott hajnalban, kora reggel érdemes vásárolni.


Volt, hogy 3:45-kor már megvettük a malacokat, 0:30-kor indultunk.

2020. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést, a piacokra nem feltétlenül vonatkozik a fent említett idősáv.

Ha a többségnek nem megfelelő a kijelölt idősáv, biztos hogy lehet jelezni és változtatnak.

Nálunk 9-12-ig van piac a fiataloknak, teljesen jó és kényelmes.

2020. jún. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%

"Mert gondolom így a fiatalok mar nemigen mennek piacra"


Minek is mennének?

A mai fiatal csajok egyáltalán nem tudnak főzni.

Pizzát rendelni meg bármikor tudnak.

2020. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#14

Nem tudom hogy fiatalnak számítok-e a te fogalmaid szerint a magam 25 évével.... :) De nagyon nem értek egyet veled, mi is sütünk-főzünk magunkra a párommal, és az ismerősi körünk legnagyobb része is így tesz. Ja, és piacra is szoktunk járni. :)

2020. jún. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 15-ös, akkor ti és a társaságotok az üdítő kivétel, ami a szabályt erősíti! Azt talán te is elismered, hogy a korosztályod nagyobbik részére nem jellemző a sütés-főzés, de főleg nem a piacra járkálás.

(Nem én vagyok a 14-es válaszoló)

2020. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#16

Nem hinném, hogy a korosztályom nagyobbik része állandóan, napi 2 étkezést rendelne.

2020. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
49%

#17

Bocsánat, ha te a 20-as korosztály étkezésének csak ezt a két végletét ismered, hogy vagy naponta 2x rendel, vagy piacra jár, akkor nem szóltam egy szót sem!

Akiket én ismerek:

Otthon élnek és az anyjuk főz, multikba járnak, vagy Aldi, Lidl, Spar stb, kész-félkész-konzerv kajákat vesznek, munkahelyen befizetnek és otthon már csak hideget esznek, gyorskajáldák, stb.

Ahogy írtam is, természetesen vannak köztük - ahogy te is - akik járják a piacokat és naponta sütnek-főznek, de nem ez a jellemző!

Ha tévedek, én kérek elnézést!

2020. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18

Gondoltam, hogy ha "egyáltalán nem főz" valaki, akkor is szeretne enni valamit. Mondjuk a reggelit, uzsonnát nem kell főzni, így napi 2 étkezéssel számoltam, ennyit kellene rendelnie/vásárolnia annak, aki "egyáltalán nem főz". Szerintem nem sok ilyen ember van.

2020. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
61%

#19

Hogy jön ez ide a PIACOS kérdések alá?

Én nem tudom, hogy te mit gondoltál, de azt meg főleg nem, hogy mi a fenét tudsz vitatkozni- de leginkább offolni - egy PIACOS kérdés kapcsán ezekkel a gondolataiddal?

De már nem is érdekel, kiszálltam, mert láthatóan az a típusú válaszoló vagy, akinek mindegy, hogy mi a kérdés, nem is arra válaszol, csak vitatkozhasson valakivel.

2020. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!