Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tudnátok segíteni beazonosító...

Tudnátok segíteni beazonosító ezeket a szobanövényeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az alábbi linken található képen lévő növényekről lenne szó, szeretnék utánajárni, hogy hogy kell jól gondjukat viselni, de nem tudom hogy hívjuk őket. A beazonosítósban szeretném a segítségeteket kérni. Amire eddig rájöttem, hogy a 3-as a nyíllevél lesz. Köszönöm!


[link]



2020. júl. 25. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10, nem vitatkozom veled, lehet, hogy tévedtem.

Közelebbi felvételekről, ahol láthatóak egy növény jellegzetes mutatói, könnyebb lenne véleményt mondani, főleg ha a virágáról lenne egy közeli felvétel.

2020. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Oké, nem le..szni akartalak, bocs, ha úgy tűnt, csak kijavítani. Tényleg nem jól látható némelyik. A 6-osra is azért nincs tipp se, mert azt aztán már tényleg nem látni.
2020. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Dehogy, kedves #12-es! Eszembe sem jutott. Egyszerűen elismertem, hogy tévedhettem.
2020. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!