Kezdőoldal » Otthon » Kert » Elektromos fűkaszákkal valakin...

Elektromos fűkaszákkal valakinek valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
A ház előtti árkot rendben tartod vele, de többre nem jó.
2020. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Drága, felesleges kacat.
2020. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Hát igen, csak tudod tőlünk nyugatra lassan sehol sem használhatsz hétvégén benzines kerti gépeket.


Nekiálltam kaszálni München külvárosában vasárnap délután. 300 euro helyszíni bírság lett belőle.

A yard elment, én meg újrakezdtem.

Yard 10 perc múlva újra ott termett, és türelmesen kiosztott ismét 300 euro bírságot.


600-ból már elég jó akksis gépet vettem volna.


Én sem hittem, de tényleg csak Magyarországon van ez a lazaság.

2020. júl. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb 20 ezer Ft-ért vettem egy 1200 wattos elektromos fűkaszát már vagy 5 éve.


Szopás a drótot huzigálni, meg nagyon kényelmelen az a D markolatos kiképzés, mert 800 négyzetméter térdig érő gaz levágása után alig érzem a karjaim. (nagyon szar a felfüggesztés és súlyeloszlás helye, szinte az egészet karral kell tartani)


Most egy benzineshez hasonló markolatkialakítású elektromost akarok venni, hátha jobb...


ja egyébként teljesítményben nekem nem volt vele bajom.

2020. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KicsiZsorzs válasza:
D markolatos kiképzésűt ne vegyél, nagyon kényelmetlen. Az egyébként sem fűkasza, hanem szegélynyíró. Én négy éve vettem elektromos fűkaszát, hibátlan választás volt. Kinézetre, formára olyan mint egy benzinmotoros. A típusa Hecht 1445. A teljesítménye 1400 watt, mindennel megbírkózik, szuper darab. Igaz, az elektromos kábel némi kényelmetlenséggel jár, de meg lehet szokni. Sokkal kevesebb gond van vele, mint egy benzinessel, gyakorlatilag semmi. De, ha egy kicsit többet szánsz rá, ugyanilyen tudásút kapsz akksist is. [link]
2020. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 vagyok, pont ilyen Hecht 1400 wattossal szemeztem.
2020. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!