Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mekkora pergolát kell készíten...

Mekkora pergolát kell készíteni a lilaakácnak? Hány oszlop kell, milyen legyen az átmérője, magassága,egymástól való távolság?

Figyelt kérdés
Egy tövet kaptam. Erős, tartós megoldást szeretnék.

2020. aug. 14. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán neked kellene kitalálnod először, hogy mit is szeretnél?!

Meg mekkorát??

2020. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy tövet kaptam. Lilaakác tulajdonos tapasztalatát szeretném alkalmazni, megfogadni. Mi az optimális megoldás?
2020. aug. 14. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyenem felfuttatva a terasz körül, tehát nem véletlenül kérdeztem, hogy mit is szeretnél, ugyanis meg kellene tervezni, hogy a szomszédot takarja, vagy árnyékot adjon stb...


Nálam az úszómedence körül van, belátásgátlónak és természetes háttérnek.

Kb. 18 méter hosszan és 2 méterenként van függőlegesen alátámasztva.

(40x40-es zártszelvény)

Eleinte ez nem tűnik indokoltnak, de amikor megnő, már nagy súlya lesz és nagy ereje is.

2020. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ami szőlőnek elég, az ennek is elég.

Nem fontos a teljes rendszert egyszerre megcsinálni, nyugodtan lehet bővíteni, amikor az első részt kezdi kinőni.

Ha cső vagy zártszelvény fogja tartani, akkor a betontuskó 10 centivel érjen a talaj fölé, mert különben a vas idővel elrozsdásodik és a tartó kidől.

Wisteria a neve, ha beírod a képkeresőbe, találsz képeket, amik ötletet adnak a támrendszerhez.

2020. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!