Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi történhetett a csemete...

Mi történhetett a csemete lila orgonával? Cakkosra rágja valami a levelét.

Figyelt kérdés
Mivel lehet megvédeni?

#kártevő #lila orgona
2020. aug. 20. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán kőrisbogár volt a tettes. Ha nagyon veszélyesnek találod, akkor használj rovarirtó permetszert (akár spray formában is).
2020. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mutass fotót a cakkokról, enélkül nem lehet semmit mondani.
2020. aug. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehetett akár meztelen csiga vagy csiga is.

Azok ellen üvegcserepekkel szokták védeni a növényt. Még nem alkalmaztam, csak hallottam.

2020. aug. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is csiga, mert láttam a kertben. Az üvegcserepeket hová kell tenni? köszi
2020. aug. 21. 09:46
 5/10 A kérdező kommentje:

Próbáltam a neten utána nézni, de nem találtam hasznos választ. Azt írták hogy nem szokott lenni kártevője, de ezt szabályos cakkosan eszi valami.

A többi növényemen nincs ilyen.

2020. aug. 21. 09:49
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem volt egy ilyen kérdésem tavaly és képet is töltöttem föl bár a tiédet nem láttam, de azt mondták szabóméhek. A csiga nem mászik fel az orgona levelére főleg nem mindegyikre mert gondolom majdnem mindegyik egvan rágva mint nekem. Ha csiga lenne azt látnád
2020. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már vettem rovarölő szert. Várom a változást.
2020. szept. 5. 10:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szabóméh vagy csiga volt a tettes, akkor valószínűleg feleslegesen költöttél. Fotó kellett volna.
2020. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fényképet hogy tudok feltenni?
2020. szept. 6. 19:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha megszűnt a kártétel, akkor már mindegy.

Fotót azt bármilyen képmegosztóra tudsz feltölteni, aztán a kapott linket idemásolod. Pl.:

[link]

2020. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!