Kezdőoldal » Otthon » Kert » A szár, vagy a szöghajtás...

A szár, vagy a szöghajtás csörög vajon?

Figyelt kérdés

Hello!

Kérdésem az lenne.: Van egy Stihl Fs 560-as kaszám, nem írtok vele cserjét, csak fűvágásra használom (damil,kés). 3 hónapos a gép és arra lettem figyelmes a hetekbe hogyha a földön van akkor vagy a szár felöl vagy a szöghajtás elöl elég rendesen duruzsol alapjáraton, gázadásnál nincs, vagy nem hallok furcsa hangot, ahogy felveszem a földről megszűnik vagy nagyon elhalkul. Szorulni nem szorul, szépen forog. Mellékelek egy videót, az elején a földön van, majd áthelyezem máshova, zörög, gázt adok, nem hallani, majd a végefele 2-3x megemelem lerakom. Valakinek valami öltet vagy vélemény? Nagy pánik nincs mert garanciás, de ha ez nem rendellenes neki akkor hagyom úgy, viszont ha nem akkor szezon végén visszaviszem egy átnézésre

Videó.:

https://www.youtube.com/watch?v=7l10bmhpJYA&feature=youtu.be



2020. aug. 27. 20:15
 1/1 anonim válasza:

Nekem a majdnem 2 éves 490c em csinálja ugyanezt szerintem a szárban a hajtás tengelye lehet a hang forrása valószínűnek a tartom a motor rezonancia okozza a hangot én nem foglalkozok vele

Ha zavar vidd vissza a gépet a boltba és reklamáld meg

2020. aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!