Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fiskars metszőolló-t vagy...

Fiskars metszőolló-t vagy Gardena-t avagy milyent ajánlanátok leginkább bokrokhoz, cserjekhez?

Figyelt kérdés
(rozsákhoz is)

2020. okt. 6. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Egyik sem, túlárazott kínában gyártott szarok, amik eltörnek ha meglátnak egy vastagabb vesszőt.


Ars, Löwe, Felco - ezek közül válassz, ezekkel 30 év múlva is metszeni fogsz. És nem sokkal drágábbak.

2020. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Én a Lidl-ben vettem egy kiváló teleszkópos ágvágót.
2020. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Mennyi metszési munkáról beszélünk évente? Mekkora területed van? Metszésből élsz?
2020. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Egy Fiskars árából 5-10 noname metszőollót veszel az Aldiban, vagy a Lidlben. Van vagy 5 metszőollóm, hogy mindig legyen kéznél, mert már vén szenilis hülye vagyok, és elfelejtem, hova tettem le. Van Fiskars is. Messze nem annyival jobb, mint egy noname. Soha többet nem veszek Fiskarst.
2020. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Négyeske , ez nagyon cuki hsz volt :)


Köszönöm a többieknek is.



Telepítettem a kertembe egy csomó bokrot, azokat kell majd metszeni.

2020. okt. 7. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, hát pár bokorhoz még egy Gardena se kell, elég egy jobb kínai. (A Lidl-es az borzalmas, nemrég volt alkalmam kipróbálni.)

Én 3 éve ilyet használok a 100+ gyümölcsfámhoz, eddig nincs vele gond:

[link]

2020. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!