Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mikor viszitek be a kaktuszokat?

Mikor viszitek be a kaktuszokat?

Figyelt kérdés

2020. okt. 9. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már bevittem őket, bár a parasztkaktusz a múlt telet kint is túlélte. A többi kaktusz is ellenne a fagyokig, csak olyan sok eső esik néha, hogy az már ilyen hűvös időben veszélyes.
2020. okt. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kaktusz. A Rhipsalisokat pl. már régen bevittem, a banda nagy része kint lesz addig, amíg az első éjjel mínusz nem lesz, fedett helyen, víz nélkül mostmár.
2020. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fal mellett, eresz alatt van párszáz, nem áznak általában, mert keletről ritkán esik még nyáron is. November végén, néha december elején szoktam behordani, amikor már nem csak gyenge talajmenti fagyok jönnek, hanem ilyen -3-4, mert akkor már a fal mellett is fagy. A levélkaktuszokat az első fagyok előtt védett helyre, a kocsilejáróba teszem, ahol olyankor még nem fagy, de még maradnak kint azok is pár hetet, mert zsúfolt a telelőhely, onnan meg a szobába kell hordani az ott nyaraló növényeket.
2020. okt. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!