Kezdőoldal » Otthon » Kert » Phalaenpsis orchideamat...

Phalaenpsis orchideamat juliusban kaptam azota minden viragat elhullata de fejlodik gyokerei is es mar ket levelet is hajtott de nem akar viragozni mit tehetek erte vagy ilyenkor nem szokott viragozni? Mikor szokott?

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 16:13
 1/4 anonim válasza:
Ez így természetes, elvirágzott. Nekem is ilyen nivényem van,és áprilisban kaptam,és szintén elvirágzott. kb 6 hónap,amíg virágja van vagy 8. És most olyan kis koró lett szegény,de fejlődik. Egyszer majd biztosan újra virágba fog borulni.
2008. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi de en ugy szeretnem ha viragozna
2008. nov. 29. 16:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Szeretnem ha valaki irna konkretabb valaszt is!Evvel nem szeretnem megserteni az elso valaszolot!
2008. nov. 30. 16:10
 4/4 anonim válasza:
Én is szeretném,hogy virágozzon,de most nem virágzik. Azt olvastam egyszer,hogy 4-5 hónapig nem is kezd el újra virágozni,hogyha lehullatta őket.
2008. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!