Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik az a szobanövény (már...

Melyik az a szobanövény (már bocs csak ilyen kategória nem volt) aminek nevelésével profithoz is juthatok ha eladom?

Figyelt kérdés
igazából ritkaságok érdekelnének!nem baj ha több tőke kell az alaphoz, csak legyen keresett.szívesen foglalkoznék vele hosszabb távon is, és nem mellesleg legyen SZÉP.ha segítenétek azt megköszönném.
2010. aug. 11. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Cannabis.

Bocsi,nem tudtam kihagyni. :D Amúgy nem tudom.

25/N

2010. aug. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az igazat megvallva számítottam ilyen válaszra.cannabis, koka cserje stb...


de engem az ORCHIDEÁK ÉS A BONSAI FÁK ÉRDEKELNÉNEK vagy más drága szobanövény

2010. aug. 11. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Én hibiszkuszt,filodendront,meg futós növényt szaporitok a lakásban,s azt adom el a piacon.Meggazdagodni nem lehet belőle,de egy lyukat betömhetek,hely van.
2010. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán szobanövényt ajánlok, csak nálunk ezek beltéri teleltetést igényelnek. Az egzotikus növényeknek egyre nagyobb a kereslete: kefevirág, papagájvirág stb.


De ha kezdő vagy, a leanderrel is indíthatsz, nem túl nehéz szaporítani, ellenben ha szép, bokrosra neveled (ehhez már kell némi odafigyelés és szakértelem), akkor rengeteget el tudsz adni belőle. Ráadásul vannak nálunk ritka változatok, pl. vaníliasárga, bordó, illetve a duplaszírmúak, ha ilyennel foglalkoznál, sokan vennének tőled. Ha nincs kerted, egy világos ablakban is nevelgetheted őket.

2010. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, még valami: ne gondold,hogy ezekhez a növényekhez hatalmas hely kell: kb.14-es cserépben 30-40 cm magasan már jó pénzt kaphatsz értük, ha szépek és egészségesek.
2010. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tippeket!legfőképp az utolsónak a bőséges válaszért!belevágok, már csak azért is, hogy kipróbáljam magam!
2010. aug. 15. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!