Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a különbség a husqvarna...

Mi a különbség a husqvarna 128R és 129R fűkasza között mikor forintra pontosan ugyanannyiba kerül?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 18:53
 1/7 mindentudó99 ***** válasza:
A paramétereiket összehasonlitottad már?
2020. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen
2020. dec. 4. 21:31
 3/7 mindentudó99 ***** válasza:
És?
2020. dec. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugyanaz minden
2020. dec. 5. 18:39
 5/7 mindentudó99 ***** válasza:
Megnéztem minimális a különbség. De ha ajánlhatok egy másik márkát nézd meg ezt. Hikoki régi nevén Hitachi . Nagyon jó gép. Tizen éve megvan. Még az ég világon semmi baja nem volt. Ennyi pénzért sokkal erősebbet tudsz venni. Én is azért vettem ezt mert a két nagy márka rohadt drága. Jóval olcsóbban kaptam Hizhachiba ugyan olyan teljesítményűt. [link]
2020. dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hol nézted ugyanannak a paramétereiket? Minimális eltérés azért van!

[link]

2020. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De amúgy mindkettő csak kis szegélynyíró, a tologatós fűnyíró után megmaradó részekhez. Erre kell? Mert ilyen kicsi munkára megteszi egy piacos gép is, nagyobb munkához meg az alap egy erős piacos gép, vagy nagyobb területhez drága erős gép.

Amiket kérdezel, azok parkfenntartóknak vannak gyártva, sok munkához, a bonyolultabb, de kicsi részekhez. Eleve csak vékony és rövid damillal tudnak dolgozni.

2020. dec. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!