Kezdőoldal » Otthon » Kert » Valaki használ akkus háti...

Tsabbus kérdése:

Valaki használ akkus háti permetezőt? Milyenek a tapasztalatok? Meddig bírja az akksi? Milyen magasra (fa) lehet vele permetezni? Milyen márkájú a gép?

Figyelt kérdés

#akkus permetező
2020. dec. 13. 11:09
 1/5 anonim válasza:

Igen, én ezt használom: [link]

Két éve semmi gondom vele. Egy alkalommal 3-4 tartállyal szoktam kinyomni, utána töltés. A teleszkópos hosszabbító feltétlenül hasznos hozzá, így 3-4 méter magas fák tetejét is tudom vele permetezni.

2020. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egy SOLO-t használok. [link] Előzőleg is ilyen volt, de az még nem lithiumos aksival volt. 5 év alatt tönkrement az aksi. Nézegettem, hogy vegyek egy másik akkumulátort, de pótalkatrészként

80 ezer lett volna csak az aksi. Úgy döntöttem, inkább egy komplett készüléket veszek. Úgyhogy ismét ilyen van. Csatlakozom az #1-eshez, egy 3 méteresre kihúzható teleszkópos szárat venni kell hozzá, hogy a nagyobb fákat is tudd megfújni vele. 5-6 tankkal permetezek ki vele, utána rögtön töltöm, úgy teszem el.

2020. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó drága ez a Solo, 200k 🤢
2021. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a reagálásokat.
2021. márc. 24. 00:44
 5/5 Zigó László válasza:
Nekem egy Kraftech van,második éve használom,idén töltöttem.Idén 5-sző használtam,alkalmanként 2-3 órát.Árához képest elég jó.A fák permetezéséhez az állítható fúvókát használom 3-4 m.A Strauss is elég jó.
2021. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!