Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van egy zöld ringlóm de nem...

Mindentudó99 kérdése:

Van egy zöld ringlóm de nem terem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy tempóba nő. Lehet vagy 5-6 éves. Rengeteg vastag hajtást hoz. Megmetszem aztán szinte burjánzik . Rettentően nő. De termést nem hoz. Virágot is alig. Csak hajt és hajt. Másik 3 gyümölcsfában nincs ennyi energia. De gyümölcsöt nem hoz. Még ha van is némi virág akkor se nagyon. Tavaj elő 6 szem volt rajta. Porzója van kettő is. 30 ès 60 méterre. Arra gondoltam nem metszem meg csak éppen hogy. Hogy ne hajtson annyira. Sgítene? Csak épp a végéből lecsípni. Ilyen méteres vessző k vannak
2021. jan. 4. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem rosszul metszetted, valószínűleg túl sokat vágtál, így most pánikba esett, és vadul burjánzik.
2021. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre tippelek én is . Tavaj már kevésbé metszettem lehet hogy most csak kiritkìtom kicsit aztán hagyom ùgy
2021. jan. 4. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a túl erős metszés a valószínű, ez a virágfejlesztés ellen dolgozik, meg az is lehet, hogy mégse jók a porzópartnerek. Milyen fajták?
2021. jan. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Idősebb hajtásokon lesz virág a rózsafélékhez tartozó gyümölcsfákon.
2021. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Zöld ringlòhoz Altán ringló a porzó. Nem metszem meg idén. Ennyi.
2021. jan. 5. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!