Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az ablakban van egy kaktuszom...

Az ablakban van egy kaktuszom meg egy nem tudom milyen viragom es egy orchideam. Amikor megontozom a foldbol elojon par fekete apro szanyas bogar mik azok es egyaltalan artalmasak? Kicsit aggodom

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne, ha ezt elmesélnéd egy mezőgazdasági boltban és ott el tudják dönteni, hogy mi is lehet pontosan és ha szükséges, tudnak rá adni vmi szert.
2008. dec. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ültesd át a növényeket új földbe! Nekik is jobb lesz egy kis új ,termékeny talaj! Aztán figyeld meg, hogy újra beleköltöznek e a bogarak!

2008. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nekem is voltak ilyenek a növényeimen és a virágboltban azt mondta a nő, hogy ez valami tetűféle, ami akkor jön elő, ha sokat öntözöd. Amikor legközelebb öntöztem volna, inkább kihagytam és csak következő alkalommal locsoltam őket, és ezt pár hétig így folytattam és aztán eltűntek. Próbáld ki, hátha bejön!
2009. máj. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!