Kezdőoldal » Otthon » Kert » Honnan érdemes növényeket...

Honnan érdemes növényeket rendelni?

Figyelt kérdés
Szobanövényeket vagy legalábbis lakásban is tartható növényeket szeretnék rendelni (pl. fikusz, fittonia, pettyeslevél, szobai futóka stb.), de még nem rendeltem sehonnan. Nagyon sok oldalt találtam, de nem tudom, hogy melyik a legmegfelelőbb (ár, minőség, szállítás stb.). Ti honnan szoktatok rendelni?
2021. febr. 9. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Virágüzlet, nagykereskedés. Az interneten fenn vannak az árak is. Szerintem az OBI jó, de picit mintha drágább lenne.

A rendelést nem ajánlom. Jobban szeretem magam kiválasztani, amit megveszek.

2021. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább el megyek egy áruházba, növény kereskedésbe és válogatok a felhozatalból.

Meg tudom vizsgálni h egészséges e a növény nincs e esetleg le törve, úgy áll e ahogy én elképzelem vagy szeretném.

2021. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindenképpen rendelni szeretnék, mert most igazából csak erre van lehetőségem.
2021. febr. 9. 20:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Plusz, ha valaki tudna konkrétumot írni, akkor azt is megköszönném. Rengeteg ilyen oldal van.
2021. febr. 9. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!