Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ezek a hidegek eléggé megritkí...

Ezek a hidegek eléggé megritkítják majd a kártevőket?

Figyelt kérdés
2021. febr. 12. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos ennél huzamosabb ideig kéne lennie ilyen hidegnek, mint most van. Minden télen vannak ilyen hideg napok, de az utóbbi jó pár évben csak néhány napig szokott tartani, az sajnos nem elég, hogy elpusztuljanak jelentősen.
2021. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most elég sokáig lesz, 2-3 hétig eltart, úgyhogy remélem, legalább ez az afrikai poloska kihal.

Bár biztos meghúzta magát melegebb helyeken is, ablaktokban, raktárakban, stb.

2021. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nemcsak afrikai poloskák, hanem a bencepoloska is (amúgy én is Bence vagyok :D ) elszaporodott, ami őshonos nálunk.

Pár napja egy szúnyogot fogtam, na nekem ezért kell a hideg.

(1-es voltam)

2021. febr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos elég sok kártékony rovar a hideg ellenére is átvészeli a telet. Megbújnak az épületek különböző repedéseiben.Pincék,padlások,raktárak régen nem használt részeit kedvelik.
2021. febr. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez jó kifejezés, hogy megritkulnak a kártevők a hidegtől.

Nem fognak elfogyni, és nem kell attól tartani, hogy majd nem lehet mi ellen permetezni. Csak egyszerűen negyedével kevesebben lesznek, mint a hideg nélkül. De ez fajtafüggő módon fog végbemenni, az érzékenyebb fajok jobban megsínylik, mások meg nem annyira.

Most nem hirtelen jött a hideg egy nagyobb meleg után, szóval volt idejük elbújni azoknak is, amik esetleg előmásznak ilyenkor.

2021. febr. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, már ez a pár nap mínusz is jót tesz, de ez lenne az egészséges, ha január februárban végig mínuszok vannak.
2021. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!