Kezdőoldal » Otthon » Kert » Két tavasszal nem metszett...

Két tavasszal nem metszett szőlőtőkén egymás hegyén-hátán vannak a fürtök. Érdemes megritkítani?

Figyelt kérdés

2018. jún. 29. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Mert ki is dögölhet ha megszakad
2018. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok, akkor holnap megcsinálom.
2018. jún. 29. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem dicsekvésből, csak úgy. Volt egy tőkém(új szomszédot kaptam-kivágta), telekhatáron. Mellette pár méterrel egy szilvafa. Hogy mikor, nem tudom, de arra felmászott. Szépen növögetett, egyre többet termett. Utolsó évben 52 kiló szőlőt szedtem róla(piros), csemegével keverve olyan vegyest csináltam belőle, mai napig emlegetjük.
2018. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze ez fajtafüggő. Rendes borszőlőt nem futtathatod világnsk és nem is terhelheted. Aztán van olyan pl Izabella nekem is ami egy tőke 10m2-es árnyékos kiülőt biztosít . És tele van több tíz kióval. Persze ez se egy év slatt lett kialakítvs.
2018. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Itt nincs hely neki hová futni-terjeszkedni, szóval asszem ritkítok.
2018. jún. 29. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!