Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szeretném átültetni pár...

Szeretném átültetni pár virágomat nagyobb cserépbe, de kicsi a párkány és úgy nem férnének már el. Valami tipp?

Figyelt kérdés
Valamelyik virágom kifejezetten a napfényt kedveli, félek ha kivenném az ablakból kirohadna. De átültetni is muszáj mert kinőtték a cserepet. Maximum cellux-szal rögzítem, de valami szebb tippetek nincs? 😅

2021. márc. 3. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
belső párkány v. külső?
2021. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kötélhinta lelógatva fentről nekik. Ha kreatív vagy, makramézhatsz is, de néhány egyszerű hurok is lehet megoldás.
2021. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Belső, bocsi azt kihagytam.

A lelógatás jó ötlet én is gondoltam rá, de nincs mire felakasztani. A függönytartón hülyén néz ki, fúrni meg nem akarok mert albérlet.

2021. márc. 3. 14:28
 4/8 anonim ***** válasza:
A padlóra rakni?
2021. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen radiátor van? Arra nem tudsz rászerkeszteni egy deszkát, 10 cm-rel megemelve?

Amúgy ha nem albérlet lenne, akkor a deszkát a párkányra tenném, és két facsavarral odafúrnám.

2021. márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A radiátor jó ötlet, lehet teszek rá valami emelkedőt és úgy érni fogja a nap. Köszi!
2021. márc. 3. 18:31
 7/8 anonim válasza:
Kérdés, hogy milyen növények. Elég soknak elég annyi, hogy visszavágod, megmetszed a gyökerét és is. Sőt, ha nincs sok helyed, akkor hosszú távon ez lenne a megoldás.
2021. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát pl. az orchideáim nem szívesen vagdosnám szét. Olyan szépen fejlődnek. 😍
2021. márc. 5. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!