Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik mennyi termést hozhat?

Melyik mennyi termést hozhat?

Figyelt kérdés

Az idén elterveztem, hogy kipróbálok pár paprikát, viszont elég sok palántám lett mindenféle fajtából és nem tudom, hogy melyik fajta mennyi termést hozhat

Van:jalapeño, bird's eye, 7 pot, habanero, purple ufo, scorpion és piripiri



2021. márc. 19. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerinted erre ki tud itt válaszolni?


Esetleg angol nyelvű fórumon nézd meg!

2021. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyi termést hoz, az nem csak a fajtán múlik, hanem a talajtól kezdve, a magon, a tenyészidőn, az öntözésen, hőmérsékleten át mindenen. Amúgy is hülyeség számolgatni és nem is fogsz erre konkrét választ kapni.
2021. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos pontos választ én sem tudok adni, de én a helyedben kísérleteznék velük. Ültess mindegyik palántából, esetleg(én érdekességből meg élvezetből szoktam) vezethetsz naplót különböző palánták növekedéséről, terméséről, így jövőre már te is látod, melyik hogyan viselkedik. Paprikákat én tavaly kaliforniai piprikát és kápiapaprikát ültettem, ezek kb 7-9 kisebb-nagyobb termést hoztak/növény. Csípőspaprikát pedig, neveiket nem tudom(a magok bolti paprikákból voltak), de zöld hosszú csípőst ültettem, ez kb 10 termést hozott/növény, illetve jalapeno-hoz hasonló paprikát is próbáltam, ez is szintén kb. 10-et termett egész szezonban. Még annyit hozzátennék, hogy zöldségföldbe ültettem őket nagy cserepekbe, kaptak valami olcsó, bolti műtrágyát és napi öntözés mellett napos helyet kaptak az udvarban. Remélem segítettem, sok sikert!
2021. márc. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!